medarbetare

Arctic

Vi som arbetar på Arctic är en grupp engagerade och motiverade människor med känsla för försäkringar och god kundservice. När du kontaktar oss avseende frågor eller en inträffad skada får du tala med någon av vår medarbetare på kundtjänst.

Har du frågor eller funderingar som rör produkt-, företagsförsäkringar eller nya försäkringslösningar?
Kontakta någon av våra försäkringsförmedlare.

Vill du jobba hos oss?
För tillfället har vi inga öppna positioner men vi är alltid öppna för spontana ansökningar. Skicka in en presentation av dig själv. Glöm inte berätta varför du vill jobba hos oss.

 

SONY DSC

 

Medarbetare på Arctic

Markus

VD
Markus Brunkvist

markus@arctic.se

Heidi

Kundtjänstansvarig
Heidi Silfverling

heidi@arctic.se

Linda

Försäkringsförmedlare
Linda Tonnert

linda@arctic.se

Alexandra

Försäkringsförmedlare
Alexandra Jacobson

alexandra@arctic.se

Madelene

Försäkringsförmedlare
Madelene Larsson

madelene@arctic.se

Barfin

Förmedlarassistent
Barfin Tiftikci

barfin@arctic.se

Vill du komma i kontakt med vår kundtjänst?
Ring 08 746 05 60 eller maila till kundtjanst@arctic.se